• detail 40 let panic - DVD

40 let panic - DVD

Your price inc.VAT 21%:
3,88 €
Běžná cena:
5,84 €
Save up to:
1,96 € (-33%)
Availability:
We prepare

 - Estimated date of issue 6.10.2021
Quantity:
Watchdog

We prepare:
The goods are currently not for sale. If you order now, we will deliver the goods as soon as they are in stock. (approx 6.10.2021)
Czech title:
40 let panic
Title:
The 40 Year-Old Virgin [USA, 2005]
Language:
CZ dabing, CZ titulky
Audio:
český český Dolby Digital 5.1, anglický anglický Dolby Digital 5.1
Subtitles:
české české
Country of origin:
USA
Lenght:
108 minut
Video:
16:9 1.85:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:
EAN:
8595165383751
We prepare
Promotion
Sleva-33%DVD 40 LET PANIC - OBSAH:Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti...

40 let panic na DVD obsahuje:Hudba: Lyle Workman
Scénář: Judd Apatow, Steve Carell
Kamera: Jack N. Green
Produkce: Judd Apatow, Shauna Robertson, Clayton Townsend
Titul DVD 40 let panic (katalogové číslo 0902190) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD 40 let panic levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup 40 let panic na DVD si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD 40 let panic na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD 40 LET PANIC.

heureka-shoproku

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs
Favourite