• detail Black Adam - Blu-ray
  • detail Black Adam - Blu-ray
  • detail Black Adam - Blu-ray
  • detail Black Adam - Blu-ray

Black Adam
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 12 points for the next purchase.
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Black Adam
Title:
Black Adam [USA, 2022]
Audio:
czech czech Dolby Digital 5.1, english english Dolby Atmos-TrueHD, english english Dolby Digital 5.1, hindský Dolby Digital 5.1, mandarínský Dolby Digital 5.1, hungarian hungarian Dolby Digital 5.1, polish polish Dolby Digital 5.1, polish polish komentář Dolby Digital 5.1, slovak slovak Dolby Digital 5.1, tamilský Dolby Digital 5.1, telužský Dolby Digital 2.0, španělský (Kastilie) DTS-HD Master Audio 5.1
Subtitles:
czech czech, english english for the deaf, bulgarian bulgarian, chinese zjednodušené, chinese, kantonské, korean, hungarian hungarian, polish polish, romanian romanian, spanish (Kastilie)
Country of origin:
USA
Lenght:
124 minutes
Video:
16:9 2.39:1 1080p Full HD
Carrier (platform):
Blu-ray

Blu-ray Black Adam - obsah:

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů - a stejně rychle uvězněn - je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti…

Parametry Blu-ray Black Adam:


Hudba: Lorne Balfe

Scénář: Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani

Kamera: Lawrence Sher

Produkce: Beau Flynn, Hiram Garcia, Dany Garcia

Bonusy:
  • Historie Black Adama
  • Kdo jsou Justice Society?
  • Zrození hrdiny
  • Black Adam: Jiný druh akce
  • Kostým dělá hrdinu
  • a další…


Video 2Titul BLU-RAY Black Adam (katalogové číslo 0934341) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Black Adam levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
K Vašim nákupům pro Vás máme připravený dárek, který si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k Blu-ray Black Adam si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Black Adam na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY BLACK ADAM.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs