• detail Belfast - DVD

Belfast - DVD


Your price inc.VAT 21%:
8,60 €
Běžná cena:
9,46 €
Save up to:
0,86 €
By purchasing this product you get 6 points for the next purchase.
Availability:
We prepare

 - Estimated date of issue 7.9.2022
Quantity:
Watchdog

We prepare:
The goods are currently not for sale. If you order now, we will deliver the goods as soon as they are in stock. (approx 7.9.2022)
Czech title:
Belfast
Title:
Belfast [Velká Británie, 2021]
Language:
CZ subtitles
Audio:
anglický anglický Dolby Digital 5.1
Subtitles:
Country of origin:
GB
Group:
Lenght:
96 minut
Video:
16:9 1.85:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:
EAN:
8595165387414
We prepare


DVD Belfast - obsah:


Buddy (Jude Hill) je devítiletý kluk, který má pocit, že mu patří celý svět, který se aktuálně omezuje na ulice rodného Belfastu. Tady prožívá pravá klukovská dobrodružství a první lásku (respektive se o ni neohrabaně snaží). Když potřebuje poradit, může se obrátit na babičku s dědou (Judi Dench a Ciarán Hinds), když potřebuje ošetřit odřené koleno nebo obejmout, má na to milující maminku (Caitriona Balfe), a tatínek (Jamie Dornan) je tu především od toho to, aby měl Buddy ke komu vzhlížet. Přehledný, bezpečný a srozumitelný svět konce šedesátých let minulého století však začnou narušovat sociální a náboženské konflikty, které se valí celým Belfastem a nevyhnutelně zavítají i do jejich ulice. Hrdinové a zlosynové, na které si Buddy a jeho kamarádi do té doby jenom hráli, jsou najednou všude kolem. Kam v tomhle proměněném světě bude patřit Buddyho rodina?

Parametry DVD Belfast:

Scénář: Kenneth Branagh
Kamera: Haris Zambarloukos
Produkce: Laura Berwick, Becca Kovacik, Tamar Thomas

Titul DVD Belfast (katalogové číslo 0913198) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Belfast levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k DVD Belfast si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Belfast na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD BELFAST.heureka-shoproku

o-nas
0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs
Favourite