• detail Earth: Den na zázračné planetě - DVD

Earth: Den na zázračné planetě - DVD
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 6 points for the next purchase.
Availability:
We prepare
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Země - Den na zázračné planetě
Title:
Earth: One Amazing Day [Velká Británie / Čína, 2017]
Audio:
czech czech Dolby Digital 5.1
Country of origin:
GB
Lenght:
89 minutes
Carrier (platform):
DVD
  • Description
Description:

DVD ZEMĚ - DEN NA ZÁZRAČNÉ PLANETĚ - OBSAH:

Snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit...

Země - Den na zázračné planetě na DVD obsahuje:

Hudba: Alex Heffes
Scénář: Frank Cottrell Boyce, Geling Yan, Richard Dale
V českém znění (dabing): Ivan Trojan (vypravěč)
Produkce: Stephen McDonogh

Titul DVD Země - Den na zázračné planetě (katalogové číslo 0911982) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Země - Den na zázračné planetě levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k nákupu DVD Země - Den na zázračné planetě si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Země - Den na zázračné planetě na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD ZEMĚ - DEN NA ZÁZRAČNÉ PLANETĚ.
Ostatní informace:
Video:
16:9 1.85:1

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs