• detail Dobytí Planety opic - DVD
  • detail Dobytí Planety opic - DVD
  • detail Dobytí Planety opic - DVD
  • detail Dobytí Planety opic - DVD

Conquest of the Planet of the Apes
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 6 points for the next purchase.
Availability:
We prepare
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Dobytí Planety opic
Title:
Conquest of the Planet of the Apes [USA, 1972]
Language:
CZ subtitles
Audio:
english english Dolby Surround 2.0
Subtitles:
czech czech, english english for the deaf, danish, finnish, hebrew, hungarian hungarian, icelandic, norwegian, polish polish, portugalské, swedish
Lenght:
83 minutes
Video:
16:9 2.35:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:

DVD Dobytí Planety opic - obsah:

Další dobrodružství astronautů na planetě ovládané inteligentními opicemi. Čtvrtá část vědeckofantastické ságy o střetnutí lidí s inteligentními opicemi přímo navazuje na události předchozí části, Útěku z Planety opic. Hlavní postavou snímku je Caesar, syn Cornelia a Ziry, kteří zahynuli v tragickém střetnutí s lidmi. Ze štvance Caesara, jediného skutečně inteligentního opičáka na Zemi, se vinou lidské nenávisti, brutality a nadřazeného pohrdání, stává vůdčí postava rozsáhlé vzpoury, která otřese základy lidské civilizace...

Parametry DVD Dobytí Planety opic:


Hudba: Tom Scott

Scénář: Paul Dehn

Kamera: Bruce Surtees

Produkce: Arthur P. JacobsTitul DVD Dobytí Planety opic (katalogové číslo 0913209) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Dobytí Planety opic levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup DVD Dobytí Planety opic si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímavé nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Dobytí Planety opic na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD DOBYTÍ PLANETY OPIC.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs