• detail Díra u Hanušovic - DVD
  • detail Díra u Hanušovic - DVD

Díra u Hanušovi
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 3 points for the next purchase.
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Díra u Hanušovic
Title:
Díra u Hanušovic [Česko, 2014]
Language:
CZ dabing, CZ titulky
Audio:
czech czech Dolby Digital 5.1, czech czech Dolby Digital 2.0
Subtitles:
czech czech, czech czech for the deaf, english english
Lenght:
99 minutes
Video:
16:9 2.35:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:

DVD Díra u Hanušovic - obsah:

Učitelka němčiny Maruna (Tatiana Vilhelmová), toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta (Ivan Trojan) tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin (Jaroslav Plesl) je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl (Lukáš Latiňák) se s chutí otočí za každou sukní. Maruně na klidu nepřidá ani její panovačná matka (Johanna Tesařová), o kterou spolu se sestrou Jarunou (Lenka Krobotová) pečují. Když navíc Jaruna využívá první příležitosti a odjíždí po boku postaršího Němce Hanse do Mnichova, zůstává Maruna v „Díře" s matkou i nápadníky sama. Jednoho dne však u Hanušovic dojde k nečekané události...

Parametry DVD Díra u Hanušovic:


Scénář: Miroslav Krobot, Lubomír Smékal

Kamera: Jan Baset Střítežský

Produkce: Ondřej Zima

Bonusy:
  • Film o filmu
  • Fotogalerie
  • Trailer
  • Teaser


Titul DVD Díra u Hanušovic (katalogové číslo 0910334) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Díra u Hanušovic levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
K Vašim nákupům máme připravené dárky, v košíku při ukončování objednávky si pak vyberete z nabídky, kterou průběžně aktualizujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Díra u Hanušovic na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD DÍRA U HANUŠOVIC.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs