• detail Desatero přikázání - 2DVD

The Ten Commandments
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 9 points for the next purchase.
Watchdog
Czech title:
Desatero přikázání
Title:
The Ten Commandments [USA, 1956]
Language:
CZ subtitles
Audio:
english english Dolby Digital 5.1, francouzský Mono 1.0, italský Mono 1.0, German German Mono 1.0, španělský Mono 1.0
Subtitles:
czech czech, english english, danish, finnish, french, hebrew, Dutch, croatian croatian, icelandic, italian, hungarian hungarian, German German, norwegian, polish polish, portugalské, greek greek, spanish, swedish, turkish turkish
Lenght:
222 minutes
Video:
16:9 1.78:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:
Čsfd rating:
81%

DVD Desatero přikázání - obsah:

Velkoryse pojatý historický snímek hollywoodského režiséra Cecila B. DeMillea vychází z druhé knihy Starého zákona a soustřeďuje se na líčení Mojžíšových osudů. Děj začíná v okamžiku, kdy se malého dítěte, které připlave v košíku po řece, tajně ujímá Bithiah, královna Egypta a přijme je za své. To je pak vychováváno v přepychu a dostane se mu vzdělání. Teprve až v dospělosti Mojžíš zjišťuje, že vlastně patří do jiné společnosti. Procitá z "bohatého snu" s vědomím, že musí židovskému lidu vrátit svobodu. S pomocí otroků se vzbouří proti nevlastnímu bratrovi faraónovi a kněžím, kteří pevnou mocí ovládají Egypt...

Parametry DVD Desatero přikázání:


Hudba: Elmer Bernstein

Scénář: Æneas MacKenzie, Jesse Lasky Jr., Jack Gariss, Fredric M. Frank

Kamera: Loyal Griggs

Produkce: Cecil B. DeMille

Bonusy:
  • 3 kinotrailery


Titul DVD Desatero přikázání (katalogové číslo 0902400) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Desatero přikázání levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Desatero přikázání na DVD si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Desatero přikázání na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD DESATERO PŘIKÁZÁNÍ.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs