• detail Deník mrtvých - DVD

Diary of the Dead
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 3 points for the next purchase.
Availability:
We prepare
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Deník mrtvých
Title:
Diary of the Dead [USA, 2007]
Audio:
czech czech Dolby Digital 5.1, english english Dolby Digital 5.1, hungarian hungarian Dolby Digital 5.1
Subtitles:
Country of origin:
USA
Lenght:
91 minutes
Carrier (platform):
DVD
  • Description
Description:

DVD Deník mrtvých - obsah:

Parta mladých filmařů natáčí nízkorozpočtový hororový film. Je již pozdě večer, a tak štáb i herci začínají být unavení. Zaručeně je však probudí zpráva z rádia o tom, že mrtví nezůstávají mrtvými. Někteří skeptičtí herci však těmto nesmyslům nevěří, a tak se unavení vydávají domů. Štáb pro dnešek ukončí natáčení a vydá se také zpět do civilizace. Filmaři zjistí, že je situace vážná až tehdy, když je na silnici překvapí šerif. Ten však není mrtvý ani živý. Tímto Deník mrtvých začíná...

Parametry DVD Deník mrtvých:


Hudba: Norman Orenstein

Scénář: George A. Romero

Kamera: Adam Swica

Produkce: Sam Englebardt

Bonusy:
  • Trailery + bonus


Titul DVD Deník mrtvých (katalogové číslo 0910872) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Deník mrtvých levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k nákupu DVD Deník mrtvých si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Deník mrtvých na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD DENÍK MRTVÝCH.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs