• detail Cyrano - DVD
  • detail Cyrano - DVD

Cyrano - DVD


Your price inc.VAT 21%:
8,60 €
Běžná cena:
9,46 €
Save up to:
0,86 €
By purchasing this product you get 6 points for the next purchase.
Availability:
We prepare

 - Estimated date of issue 3.8.2022
Quantity:
Watchdog

We prepare:
The goods are currently not for sale. If you order now, we will deliver the goods as soon as they are in stock. (approx 3.8.2022)
Czech title:
Cyrano
Title:
Cyrano [USA / Velká Británie, 2021]
Language:
CZ subtitles
Audio:
anglický anglický Dolby Digital 5.1
Subtitles:
czech czech
Country of origin:
USA
Lenght:
119 minut
Video:
16:9 2.40:1
Carrier (platform):
DVD
Directors:
EAN:
8595165386363
We prepareDVD CYRANO - OBSAH:Básník Cyrano z Bergeracu (Peter Dinklage) oslní hravými slovními hříčkami při ústním souboji i brilantním šermem v duelu. Kvůli svému vzhledu je však Cyrano přesvědčen, že není hoden lásky oddané přítelkyně, zářivé Roxanne. Když Cyrano konečně plánuje vyjádřit své city, Roxanne se na první pohled zamiluje do rekruta Christiana. Vědom si svých nedostatků, Cyrano z Bergeracu pomáhá mladému Christianovi získat srdce půvabné Roxanne, byť je do ní sám vášnivě zamilovaný...

Cyrano na DVD obsahuje:Hudba: Bryce Dessner, Aaron Dessner
Scénář: Edmond Rostand (divadelní hra), Erica Schmidt
Kamera: Seamus McGarvey
Produkce: Tim Bevan, Eric Fellner, Guy Heeley
Titul DVD Cyrano (katalogové číslo 0913175) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Cyrano levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k DVD Cyrano si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Cyrano na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD CYRANO.

heureka-shoproku

o-nas
0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs
Favourite