• detail Cats - Ultimate Edition - Blu-ray (1998)
  • detail Cats - Ultimate Edition - Blu-ray (1998)
  • detail Cats - Ultimate Edition - Blu-ray (1998)

Cats
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 6 points for the next purchase.
Watchdog
Czech title:
Cats
Title:
Cats [Velká Británie, 1998]
Audio:
english english DTS-HD Master Audio 5.1, english english Stereo 2.0
Subtitles:
czech czech, english english for the deaf, french, German German, italian, spanish, japonské, arabic, portugalské (Brazílie), bulgarian bulgarian, kantonské, danish, Dutch, finnish, greek greek, hindské, hungarian hungarian, icelandic, korean, spanish (Latin America), nmorské, polish polish, portugalské, Russian Russian, swedish, thai thai, mandarin, turkish turkish, french (Kanada)
Country of origin:
GB
Lenght:
121 minutes
Video:
16:9 1.78:1 1080p
Carrier (platform):
Blu-ray
Directors:

Blu-ray Cats - obsah:

V roce 1981 měl premiéru muzikál Cats, který si Andrew Lloyd Webber napsal sám podle knihy básníka Thomase Stearnse Eliota. Přes počáteční rozporuplné přijetí kritiky se nakonec stal hudebně-scénickým hitem. Přesáhl hranice obvyklého divadelního představení: v současnosti se nepřetržitě hraje v New Yorku, Londýně, Hamburku, Budapešti, ale například i v Japonsku a Austrálii. Dodnes ho vidělo více než 48 milionů lidí ve 42 jevištních produkcích na celém světě. Podobně jako Jesus Christ Superstar a Evita tak muzikál Cats představuje v současném hudebním dění osobitý a významný fenomén. Příběh muzikálu se odehrává v průběhu každoroční oslavy Jellicle Cats, kdy se pravidelně scházejí kočky, aby ze svého středu zvolily jednu za svého nového vůdce. Každý je přesvědčen, že pro tuto důležitou funkci je třeba mít jiné vlastnosti a schopnosti. Někdo zdůrazňuje krásu, sílu, druhý životní styl, dostatek spánku, jídla a pití, jiný zas moudrost či lásku. Rozhodování o tom, kdo bude určovat v novém roce život všech koček, proto není nikterak jednoduché… Filmový záznam jevištní verze nezapírá divadelní stylizaci ve scénických a světelných efektech, v choreografii i kostýmech. Muzikál je doslova nabit jevištní akcí jednotlivců i chóru. Kromě hudby i zpěvu také strhne všudypřítomným tancem, a zároveň mísí básnickou nadsázku libreta se surrealistickými prvky a režijní fantazií...

Parametry Blu-ray Cats:


Hudba: Andrew Lloyd Webber

Scénář: T.S. Eliot (kniha)

Kamera: Nicholas D. Knowland

Produkce: Andrew Lloyd Webber

Bonusy:
  • Make-up postav s Karen Dawson Harding
  • Film o natáčení muzikálu Kočky
  • Rozhovory s Andrewem Lloydem Webberem, Cameronem Mackintoshem, Trevorem Nunnem, Gillian Lynne, Johnem Napierem a Gerrym Schoenfieldem


Titul BLU-RAY Cats (katalogové číslo 0934490) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Cats levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Cats na Blu-ray si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Cats na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY CATS.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs