• detail Blíženec - Blu-ray Steelbook
  • detail Blíženec - Blu-ray Steelbook
  • detail Blíženec - Blu-ray Steelbook

Gemini Man
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 18 points for the next purchase.
Availability:
We prepare
Quantity:
Watchdog
Czech title:
Blíženec
Title:
Gemini Man [USA, 2019]
Audio:
czech czech Dolby Digital 5.1, english english Dolby Atmos, hungarian hungarian Dolby Digital 5.1, German German Dolby Digital 5.1, polish polish Dolby Digital 5.1, russian russian Dolby Digital 5.1, turkish turkish Dolby Digital 5.1, španělský (Kastilie) Dolby Digital 5.1
Subtitles:
czech czech, english english, arabic, danish, finnish, hungarian hungarian, German German, norwegian, polish polish, portugalské (Evropa), romanian romanian, Russian Russian, greek greek, slovak slovak, spanish (Kastilie), swedish, turkish turkish
Country of origin:
USA
Lenght:
117 minutes
Video:
16:9 1.85:1 1080p
Carrier (platform):
Blu-ray
Directors:

Blu-ray Blíženec - obsah:


Will Smith exceluje v této nonstop akční jízdě oscarového® režiséra Anga Leeho*. Bývalý nájemný zabiják Henry Brogan (Smith) se vydává na útěk před mladým, supervýkonným agentem. Ten se nezastaví před ničím, aby svůj cíl zlikvidoval. Začíná zběsilý závod napříč zeměkoulí, v němž musí být Henry neustále na pozoru před záhadným útočníkem a předvídat každý jeho krok. Co se stane, až se setkají tváří v tvář?

Parametry Blu-ray Blíženec:


Hudba: Lorne Balfe

Scénář: David Benioff, Billy Ray, Darren Lemke

Kamera: Dion Beebe

Produkce: Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Wei Zhang

Bonusy:
  • Alternativní začátek
  • Vynechané scény
  • Vize Anga Leeho
  • Budoucnost je tady
  • A další…


Titul BLU-RAY Blíženec (katalogové číslo 0934277) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Blíženec levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
K Vašemu nákupu máme připraveno několik dárků, v košíku si průběžně aktualizované nabídky vyberete. Dárek si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Blíženec na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY BLÍŽENEC.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs