• detail Angelika, markýza andělů - Blu-ray

Angélique, marquise des anges
Tato položka již není dostupná!

By purchasing this product you get 3 points for the next purchase.
Availability:
Watchdog
Czech title:
Angelika, markýza andělů
Title:
Angélique, marquise des anges [Francie / Západní Německo / Itálie, 1964]
Audio:
czech czech DTS-HD Master Audio 5.1, french DTS-HD Master Audio 5.1
Subtitles:
Country of origin:
FRA
Lenght:
112 minutes
Carrier (platform):
Blu-ray
  • Description
Description:

Blu-ray Angelika, markýza andělů - obsah:

Angelika, markýza andělů je první část pětidílné ságy o krásné Angelice a její cestou za láskou k hraběti de Peyrac. Do Angeliky, zchudlé šlechtičny, se zamiloval už v jejím dětství venkovan Nicolas, ale protože v den její svatby kvůli Angelice zabil správce, musel uprchnout. Angelika náhodou odhalila intriky proti králi, stala se nebezpečnou královým nepřátelům, kteří ji dali zavřít do kláštera. Vysvobodil ji až sňatek s bohatým hrabětem, kterého však Angelika znala jen podle řečí, které o něm kolovaly. Po prudké nenávisti přišla láska na život a na smrt. Hrabě de Peyrac byl však příliš bohatý, vzdělaný a odvážný. Nikdo a v ničem nesmí zastínit krále…

Parametry Blu-ray Angelika, markýza andělů:


Hudba: Michel Magne

Scénář: Bernard Borderie, Daniel Boulanger, Claude Brulé, Francis Cosne

Kamera: Henri Persin

Produkce: Raymond Borderie, Francis CosneTitul BLU-RAY Angelika, markýza andělů (katalogové číslo 0904217) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Angelika, markýza andělů levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
K Vašemu nákupu máme připraveno několik dárků, v košíku si průběžně aktualizované nabídky vyberete. Dárek si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Angelika, markýza andělů na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY ANGELIKA, MARKÝZA ANDĚLŮ.

heureka-shoproku

o-nas

Search: ""

0 pcs
Cart: 0,00
0 pcs